Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

index.html
saphane.html
mutfagim.html
serbest.html
grafik.html
satranc.html
deokris.html
saglik.html


 

SAYAÇ


 
DEOKRİSTAL NEDİR:Kristal deodorant kokuları yapay bir şekilde örtmeye çalışmaz. Kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Vücuttaki gözenekleri kapatarak terlemeyi engellemez. 24 saatten fazla bir süre kötü koku yapan bakterileri yok eder ve yeniden oluşmalarını önler. Hipoalerjik ve antibakteriyeldir. Hamilelere, astım ve benzeri hastalıkları olanlara, emziren annelere, hassas ve problemli ciltler için uygundur. Sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi, parfüm, yağ, yanıcı ve tahriş edici alkol, ter gözeneklerini kapatan yanıcı maddeler, alüminyum, klorohidrat, zirkonyum, boya, parapen ve hiç bir koruyucu kimyasal madde içermez. Kıyafetlerde leke yapmaz.
İÇİNDEKİLER:Ürün potasyum alum mineralinden oluşuyor İçinde başka hiçbir madde bulunmuyor. Mineral Kütahya/Şaphane'den çıkıyor. Ürün taş gibi sert özelliktedir.

KULLANIM ŞEKLİ:Ürününüzü ıslatarak vücudunuza özellikle koltuk altınıza sürebilirsiniz. Tavsiye edilen kullanım şekli duştan sonra temiz cildinize iyice sürmektir. Böylece gün boyu kötü kokuların oluşmasına sebeb olan bakteri oluşumu engellenecektir. DEOKRİSTAL daha etkili olacaktır.

Vucut ve ayak kokularına karsı
Vücuttaki gözenekleri tıkamaz ve terlemeyi engellemez.

Normal terleme sureci işlerken, cildiniz nefes alır. Vucut ve ayak kokularını bertaraf eder.

Doğal ve görünmeyen bir koruyucu tabaka bırakarak 24 saatten daha fazla bir sure kötü koku yapan bakterileri öldürür ve yeniden oluşmalarını önler.

Normal ve aşırı terlemenin olabileceği nedenlerle; spor, sıcak hava koşulları, heyecan, stres yada çok sıvı içildiği zaman ter bezleri çalışır.

Vucut ve ayaklar terledikce kapalı/havasız ortamlarda bakteriler oluşur. DeoKristal, kokulara sebep olan bakterileri etkisiz hale getirerek ortadan kaldirir.

Ter gözeneklerini kapatarak, terleme sürecini olumsuz yönde etkilemez.
Deokristali vücudunuzun temizlenmiş bölümlerine uygulayın.


Doğal Kristal Deodorant ıslak cilde uygulandığında, cilt üzerinde renksiz ve kokusuz bir mineral tabaka oluşturur. Bu antibakteriyel mineral tabaka bakteri üremesini engelleyerek, kötü kokuların oluşmasını önler.
Hipoalerjik ve antibakteriyeldir.


Astım veya alerjik bünyeye sahip olanlar için uygudur.
Hassas ve sağlık problemi olan ciltlede kullanılabilir.


Antialerjik iz bırakmaz, çevre için güvenlidir.
Haricen kullanılır.

   
   
   
   

ŞİPARİŞLERİNİZ İÇİN:
                                 Şaphane Kristal San.Ltd.Şti. Şaphane/Kütahya Fax:02745512264                                                              Tel:02745512156
E Mail:deokristalsaphane@gmail.com

 

Copyright © 2010 Erdal Taştekin